Sign In

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı

güncelleme: 25.11.2016 17:09

​​​​​​​​​​​​​​​​

 

​​​​​ ​​

Haberler

​Buray​a ekleyebilrisiniz

Duyurular

  • 24 Kasım Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvası

    24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle, 24 Kasım 2016 tarihinde (Perşembe günü) düzenlenecek olan "Öğretmenler Günü Masa Tenisi Turnuvası"na İstanbul Aydın Üniversitesi Akademik ve İdari Personeli katılabilecektir.

     

    Turnuva, yukarıda belirtilen gün ve tarihte, D Blok Fuaye alanında saat 12:00'de başlayacaktır. Turnuvaya katılacak olan akademik ve idari personelimizin aşağıdaki mail adreslerinden kayıt yaptırması önemle rica olunur.

    Turnuva sonunda dereceye giren katılımcılara kupa ve madalya verilecektir.

    Mail adresleri: huseyinsahin@aydin.edu.tr - alisahin@aydin.edu.tr


  • ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE

    ​​Yarıyıl Için (Vize) Mazeret Sınavları'na Girmek İsteyen Öğrencilerimizin Dilekçe İle müracaat Edebileceği

    Son Tarih: 25.11.2016 

  • İAÜ BAŞKANLIK KUPASI FUTSAL KURA ÇEKİMİ

    """"İAÜ BAŞKANLIK KUPASI""""

    Salon Futbolu kura çekimini; A Konferans Salonu’nda Spor Uzmanı Ali Haydar ŞAHİN ve Spor Şube Yöneticisi Hüseyin ŞAHİN tarafından gerçekleştirildi. Takım kaptanları veya takım temsilcilerinin de hazır bulunduğu kura çekiminde takımlar 4’er takımdan oluşan 6 grup halinde mücadele edecekler.
    Tek devreli lig usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda, gruplarında ilk iki sırayı alan takımlarla gruplarında 3. sırayı alan en iyi 4 takım da bir üst turda mücadele etme hakkını kazanacak. Müsabakalar eleminasyon sistemine göre oynanacak.

    1. GRUP
    1DOKTORLAR
    2R TV
    3NARKOZSPOR
    4CHAPECOENSE
    2. GRUP
    1SOSYAL ÇALIŞMACILAR
    2ANTİLOPSPOR SERENGETİ
    3NESNE TABANLI ÖĞRENCİLER
    4SİVİL HAVA SAHASI
    3. GRUP
    1JUBİLE SPOR
    2AROGAN
    3NEFRONSPOR
    4KARŞIDAN GELENLER
    4. GRUP
    1KARTALSPOR
    2İSTANBUL BARCELONA FC
    3ÖZİNŞAATÇILAR
    4İSG SPOR
    5. GRUP
    1BOLA COLA
    2REAL AYDIN FC
    3REAL SOCİEDAD
    4OSMANLISPOR  A.Ş.
    6. GRUP
    1MORDOR
    2A FOOTBALL NİGHT'S DREAM
    3İNŞAATÇILAR
    4ÇİMOSPOR


    1. MAÇLAR
    DOKTORLARR TV   
    06.12.2016 / SALI / 12:00 - 12:45
    NARKOZSPORCHAPECOENSE  
    06.12.2016 / SALI / 12:50 - 13:35
    1. MAÇLAR
    SOSYAL ÇALIŞMACILARANTİLOPSPOR SERENGETİ   
    06.12.2016 / SALI 13:40 - 14:25
    NESNE TABANLI ÖĞRENCİLERSİVİL HAVA SAHASI  
    06.12.2016 / SALI / 14:30 - 15:15
    1. MAÇLAR
    JUBİLE SPORAROGAN   
    06.12.2016 /SALI / 15:20 - 16:05
    NEFRONSPORKARŞIDAN GELENLER  
    06.12.2016 / SALI / 16:10 - 16:55
    1. MAÇLAR
    KARTALSPORİSTANBUL BARCELONA FC   
    07.12.2016 / ÇARŞAMBA / 09:00 - 09:45
    ÖZİNŞAATÇILARİSG SPOR  
    07.12.2016 / ÇARŞAMBA / 09:50 - 10:35
    1. MAÇLAR
    BOLA COLAREAL AYDIN FC   
    07.12.2016 / ÇARŞAMBA / 10:40 - 11:25
    REAL SOCİEDADOSMANLISPOR  A.Ş.  
    07.12.2016 / ÇARŞAMBA / 11:30 - 12:15 
    1. MAÇLAR
    MORDORA FOOTBALL NİGHT'S DREAM   
    07.12.2016 / ÇARŞAMBA / 12:20 - 13:05
    İNŞAATÇILARÇİMOSPOR  
    07.12.2016 / ÇARŞAMBA / 13:10 - 13:55

Aydın Dergi

Aydın Gazete

Rehbere Sor

İletişim Bilgileri

Tanıtım Filmi